You are not logged in.

#1 Re: Polskie Forum » Po co oni "tutaj są" i jakie są ich intencje? » 2022-08-09 07:24:20

@Michał81 "poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" - to odpowiedź na Twoje pytanie postawione na wstępie.

Piszesz o miłości, jako o rozwiązaniu na wszystko - no niby tak, ale to jest zależne od poziomu zrozumienia i doświadczenia miłości bezwarunkowej, o której w ezoteryce w 99% jest jedynie to, co nazywam bełkotem umysłu dualistycznego, opartego na dogmatach i przekonaniach. Bo tak funkcjonują nasze umysły w tej rzeczywistości, gdzie słowo "kocham" jest przeciwieństwem do "nie kocham".
Do zrozumienia miłości bezwarunkowej trzeba zrozumienia czym jest bezwarunkowość w funkcjonowaniu wszechświatów fizycznych i z perspektywy dusz wcielających się w te wszechświaty. Stąd Pierwsza Dyrektywa i tłumaczenie jej zastosowania, co też dzieje się przez pryzmaty osobistego jej rozumienia przez poszczególne rasy...
Jest tego tyle, że wiedza od Tajgetan i Swaruu jest najlepszą rzeczą, którą mogli dla nas zrobić, bo gadanie jedynie o miłości nie daje punktów odniesienia naszym umysłom.

#2 Re: Polskie Forum » Cobra ~ Portal » 2022-08-09 07:05:40

Termin tachiony wymyśliło dwóch naukowców uniwersyteckich - w paradygmacie materialistycznym, szukającym kolejnych cząstek - ciągle omijają temat eteru i energii, bo taką mają politykę...

Komory tachionowe to w moim rozeznaniu jedynie biznes i marketing - dla odciągnięcia uwagi od innych technologii (np. technologia Keshe) dających realne efekty i oddziaływanie dużo głębsze i trwalsze, niż te ich komory.
Na ich stronie można przeczytać, że w komorach są kryształy - takich samych odczuć doświadcza się spacerując po sklepie z kryształami, za free...
Nazwanie tych komór tachionowymi to chwyt marketingowy wskazujący jednocześnie do którego poziomu wiedzy i nauki się odnoszą.

#3 Re: Polskie Forum » Biblia, Jezus, Bóg » 2022-05-04 13:03:23

Na kanale są filmy z wyjaśnieniem w tym temacie

#4 Polskie Forum » Taygeta - matematyka dwunastkowa, pismo, alfabet » 2022-05-04 12:52:47

Kubarlov
Replies: 4

Cześć Gosiu.
W nawiązaniu do Twojego filmu w tym temacie ciekawi mnie sposób pisania większych liczb, takich jak np. 2022 oraz sposób porządkowania ich sekwencji (kiedy takie są podawane), żeby nie zlewały się w jedną dużą liczbę, czyli czy są jakieś znaki specjalne oznaczające odstęp, koniec sekwencji, itp. Bo na przykład kiedy my piszemy 04.05.2022 to domyślnie wiemy, że chodzi o datę.

Interesuje mnie też alfabet Taygety - z tego względu, że gdy pisałem sobie liczby odręcznie, to przy próbie szybszego zapisu znaku (tzw. pisanica odręczna) miałem skojarzenie, że są bardzo podobne do Głagolicy. Czy jest jakiś bezpośredni związek alfabetu lub liczb Taygety z głagolicą? Czy to jedynie "przesiąknięcie" podobieństwa?

#5 Re: Polskie Forum » Działanie materiałów Taygeta/Swaruu » 2022-05-01 21:36:09

Mam 45 lat i od czasów młodości interesuję się wiedzą ukrytą i rozwojem świadomości. Z czasem zauważałem sporo sprzeczności w różnych koncepcjach (historii, energetyki, zdrowia), ale też nauczyłem się "wyjmować" z nich to, co dla mnie użyteczne i w takich chwilach doświadczałem też swoistego progresu w moim polu świadomości. Ogromny progres czuję też od ok. tygodnia, kiedy zacząłem oglądać wywiady z Tajgetanami.
Zakładając nawet to, że są jedynie konceptem w polu świadomości mojego "ja" osobowego, to są konceptem bardzo rezonującym ze mną i artykułującym to, co dotychczas było we mnie nie wypowiedzianą sumą moich dotychczasowych doświadczeń i poszukiwań.
Czasami dziwiłem się, że Gosia dopytuje o dodatkowe wyjaśnienie jakiejś odpowiedzi, choć była dla mnie ona zrozumiała pomimo mojej słabej znajomości języka angielskiego. Możliwe, że oznacza to jakieś moje pokrewieństwo z Tajgetą, moje wcześniejsze życie tam.
Cokolwiek to oznacza, jest to dla mnie dobre, wyczyściło moje dołujące poczucie nie dopasowania do ziemskiego życia i nadało mu sens.
Bardzo cenne są dla mnie wskazówki odnośnie pola świadomości, zarządzania jego konceptami - są jak dobre rozpoznanie przeciwnika, tego we mnie, w moich dotychczasowych konceptach przjętych często "po omacku i na wszelki wypadek".
Niby pewne rzeczy wiedziałem już wcześniej z innych źródeł, ale tutaj zostały wypowiedziane jakby "moim językiem", porządkując i czyszcząc, dając wyraźny "punkt referencyjny" do dalszego rozwoju i wzmocnienia osobistej mocy.
Problemem Ziemian jest też obecny chaos i natłok informacyjny - przypomina to wiele drabin podstawionych nam do wyjścia ze studni, gdzie większość z tych drabin za chwilę się kończy lub zakręca w kółko.
Funkcjonując po części jako istoty emocjonalne, a poczęści jako logiczne, mamy tendencję do zablokowania się jakimś niepowodzeniem i zatrzymania w danej strefie komfortu - szczególnie, że zmanipulowano nam "mapy" wyjścia z tej niewolniczej strefy.
Jestem ogromnie wdzięczny społeczności Tajgety/Swaruu za nowe "mapy"!

#6 Re: Polskie Forum » jak znalazłeś/aś Cosmic Agency? » 2022-05-01 20:44:48

Wywiad z Aleksandrem Berdowiczem na PorozmawiajmyTV

#7 Re: Polskie Forum » !!!ORGANIZACYJNY WĄTEK!!!-Polacy nie gęsi » 2022-05-01 04:36:02

Thread = wątek
cześć Gosiu! Słabo znam angielski, ale wsiąkłem w Twój kanał na YT, te treści tak rezonują ze mną, że czasem dziwiło mnie gdy dopytywałaś się o dokładniejsze wyjaśnienie - dla mnie zrozumienie było jakoś tak oczywiste, więc zapewne odnalazłem swoje pochodzenie - oczywiście dużo też pomogły w wyczyszczeniu się ze śmieciowych konceptów i w związku z tym czuję duży progres w swoim polu świadomości. W końcu nareszcie...

Gosia wrote:

Witam. Radze otworzyc inny THREAD (nie wiem jak po polsku) na kazdy nowy temat. Pozdrawiam smile

Margo22 wrote:

Witajcie. Mam pytanie do was. Co sadzicie o wiadomosciach na temat Bibli, Jezusa? W takim wypadku czy jest Bog prawdziwy?

Board footer

Powered by FluxBB