You are not logged in.

#1 2022-03-04 10:50:17

gubal4e
Member

България

Здравейте, българи! Отдавна ме вълнува въпросът за истинската история на България и нашия произход, включително - с кои същества от Космоса имаме генетични връзки (коя/кои раси са експериментирали с нас). И защо от Освобождението ни до сега нещо в българите се е "пречупило", и вече не сме онзи смел народ?
Дали бихме могли да отправим такова питане конкретно към Тайгетяните ( а не към Сварунианите), да погледнат в хрониките от Земята и да ни дадат информация?

Offline

#2 2022-03-04 15:06:20

TatiD
Moderator

Re: България

gubal4e wrote:

Здравейте, българи! Отдавна ме вълнува въпросът за истинската история на България и нашия произход, включително - с кои същества от Космоса имаме генетични връзки (коя/кои раси са експериментирали с нас). И защо от Освобождението ни до сега нещо в българите се е "пречупило", и вече не сме онзи смел народ?
Дали бихме могли да отправим такова питане конкретно към Тайгетяните ( а не към Сварунианите), да погледнат в хрониките от Земята и да ни дадат информация?

Зравейте gubal4e, добре дошъл/а във Форума!

Всички тези въпроси са вече разгледани в темите от Тайгетеаните/Сварууниани.
Има ги и преведени на български език.
Ако следите информацията от началото, ще видите, че не говорят за конкретни националности,
защото Семенца от една и съща раса са разпръснати по цялата планета и са въплатени в различни националности.
Цялата човешка раса е преминала през генетични промени, за да могат телата да бъдат съвместими със Съзнанията,
които се въплъщават в тях.

Така че, в конкретният случай за България и нашия произход имаме връзки с всички възможни раси, които са пожелали
да се въплътят на наша територия, само за да могат да изживеят необходимия опит, който са си програмирали.

Обяснявам това, защото информацията като цяло е предназначена за всички Семенца, а не за конкретна държава.

Въпреки това, моля ви да формулирате ясен и кратък въпрос, който ще предам, но за който не можем да бъдем сигурни, че ще има отговор...
Защото вниманието на всички е насочено към пробуждането на възможно най-много Семенца по цялата планета, не само в България.

Също искам да допълня, че цялата тази информация я имаме благодарение на Сваруунианите (чиято първа представителка беше С'варуу от Ерра)
и на Тайгетеаните. Не е правилно да се игнорират Сваруунианите...

Сърдечни поздрави! smile

Offline

#3 2022-03-06 11:03:36

gubal4e
Member

Re: България

Мисля, че двата въпроса, които отправих са достатъчно конкретни и ясни. Повече не мога да ги редактирам. Благодаря Ви, че ми отговорихте!

Offline

#4 2022-03-06 11:40:59

mitkobs
Member

Re: България

Важното е личността, важното е вашето лично духовно развитие. Държавата, в която живеем е фон от условия, които сме си избрали, за да преживеем това, за което сме се родили. Искате да знаете истинската история, но това е по-скоро от любопитство, все едно искате да прочетете нова книга, да се запознаете с нейните герои и техните приключения, техните триумфи и техните премеждия, техните радости и страдания. За какво ви е това. И аз съм любопитен, но разбирам, че понякога любопитството няма смисъл. С какво ще ми помогне в духовното ми развитие да науча повече за еди кой си хан-цар, какво направил, какви войни е водил, как дадени събития са станали точно. Това е общ фон от подробности, обща култура. Държавата е егрегор-илюзия, не е нещо реално. Държавата или страната това са отделните хора, всеки един човек. А останалото е фикция. Махнеш ли хората от картината, няма да има повече държава.

Last edited by mitkobs (2022-03-06 11:42:13)

Offline

#5 2022-03-06 14:46:46

TatiD
Moderator

Re: България

gubal4e wrote:

Мисля, че двата въпроса, които отправих са достатъчно конкретни и ясни. Повече не мога да ги редактирам. Благодаря Ви, че ми отговорихте!

Това ли са двата ви въпроса?

1. Отдавна ме вълнува въпросът за истинската история на България и нашия произход, включително - с кои същества от Космоса имаме генетични връзки (коя/кои раси са експериментирали с нас).

2. И защо от Освобождението ни до сега нещо в българите се е "пречупило", и вече не сме онзи смел народ?

Ще предам въпросите ви, но както вече споменах проекта с който се занимават обхваща всички Семенца от всички националности, така че решението дали да бъдат отговорени не зависи от мен.

Поздрави

Offline

#6 2022-03-06 15:05:07

TatiD
Moderator

Re: България

mitkobs wrote:

Важното е личността, важното е вашето лично духовно развитие. Държавата, в която живеем е фон от условия, които сме си избрали, за да преживеем това, за което сме се родили. Искате да знаете истинската история, но това е по-скоро от любопитство, все едно искате да прочетете нова книга, да се запознаете с нейните герои и техните приключения, техните триумфи и техните премеждия, техните радости и страдания. За какво ви е това. И аз съм любопитен, но разбирам, че понякога любопитството няма смисъл. С какво ще ми помогне в духовното ми развитие да науча повече за еди кой си хан-цар, какво направил, какви войни е водил, как дадени събития са станали точно. Това е общ фон от подробности, обща култура. Държавата е егрегор-илюзия, не е нещо реално. Държавата или страната това са отделните хора, всеки един човек. А останалото е фикция. Махнеш ли хората от картината, няма да има повече държава.

Много добре изказано mitkobs... smile

Tрябва да започнем да разглеждаме нещата от по-висок план, където държави, граници, националности, история или събития от миналото и настоящето нямат директна връзка с нас, защото са част от играта поставени там за да се изживее необходимия опит. Където единственото, което би трябвало да ни интересува е поддържането на една висока честота и да се чувстваме щастливи, въпреки привидните външни обстоятелства.

Мисля, че това е най-важното... Да се чувстваме щастливи, че имаме възможността да сме тук. Това ще ни покачи вибрациите.

Offline

#7 2022-03-06 15:38:03

gubal4e
Member

Re: България

Това ли са двата ви въпроса?

1. Отдавна ме вълнува въпросът за истинската история на България и нашия произход, включително - с кои същества от Космоса имаме генетични връзки (коя/кои раси са експериментирали с нас).

2. И защо от Освобождението ни до сега нещо в българите се е "пречупило", и вече не сме онзи смел народ?

Ще предам въпросите ви, но както вече споменах проекта с който се занимават обхваща всички Семенца от всички националности, така че решението дали да бъдат отговорени не зависи от мен.

Поздрави



Благодаря Ви още веднъж!
Опитвам се да разглеждам случващото се от хилядолетия на Земята от най-различни ъгли, за което е нужна информация, като база за разсъжденията ми. В хода на този процес се пораждат все повече въпроси, въпреки, че погледнато от най-високо ниво, тези въпроси и отговорите им изглеждат безсмислени и ненужни. Тъй като имам доверие на информацията, давана ни тук, и вече все по-трудно се доверявам на "земна" информация, бих искала, ако е възможно, да получим отговор на въпроси за България, така, както са конкретизирали и за други етноси, държави, империи. Постовете по-нагоре към мен звучат наставнически, затова ви моля - спестете ми го, такова отношение определено не помага на никого. Това не е място, където да мерим кой какво е изгледал, и да налагаме собствените си изводи върху другите. А ако греша, значи на мен не ми е мястото тук.
Благодаря още веднъж за отделеното време и внимание!

Offline

#8 2022-03-06 19:26:24

mitkobs
Member

Re: България

Моето мнение е че едва ли ще се занимават с историята на една малка държава като нашата, когато има много по-важни въпроси за адресиране. Сигурен съм, че им е известна историята на всички райони по Земята, най-малкото го има в изкуствения интелект на корабите и оттам може да се провери. Все пак ако може накратко да се представи историята на нашата страна, например с няколко ключови изречения, пак би било по-добре от нищо. То и затова въпросите трябва да са по-конкретни, нещо конкретно, което се чудите дали е така или не и да може да се отговори накратко.

Last edited by mitkobs (2022-03-06 19:27:20)

Offline

#9 2022-03-07 12:28:42

TatiD
Moderator

Re: България

gubal4e wrote:

Това ли са двата ви въпроса?

1. Отдавна ме вълнува въпросът за истинската история на България и нашия произход, включително - с кои същества от Космоса имаме генетични връзки (коя/кои раси са експериментирали с нас).

2. И защо от Освобождението ни до сега нещо в българите се е "пречупило", и вече не сме онзи смел народ?

Ще предам въпросите ви, но както вече споменах проекта с който се занимават обхваща всички Семенца от всички националности, така че решението дали да бъдат отговорени не зависи от мен.

Поздрави



Благодаря Ви още веднъж!
Опитвам се да разглеждам случващото се от хилядолетия на Земята от най-различни ъгли, за което е нужна информация, като база за разсъжденията ми. В хода на този процес се пораждат все повече въпроси, въпреки, че погледнато от най-високо ниво, тези въпроси и отговорите им изглеждат безсмислени и ненужни. Тъй като имам доверие на информацията, давана ни тук, и вече все по-трудно се доверявам на "земна" информация, бих искала, ако е възможно, да получим отговор на въпроси за България, така, както са конкретизирали и за други етноси, държави, империи. Постовете по-нагоре към мен звучат наставнически, затова ви моля - спестете ми го, такова отношение определено не помага на никого. Това не е място, където да мерим кой какво е изгледал, и да налагаме собствените си изводи върху другите. А ако греша, значи на мен не ми е мястото тук.
Благодаря още веднъж за отделеното време и внимание!

Вашите въпроси са вече зададени...

Offline

#10 2022-03-08 06:59:53

gubal4e
Member

Re: България

Благодаря още веднъж! Дано получим накакъв отговор.

Offline

#11 2022-03-18 23:07:54

vanko57
Member

Re: България

Няма да намерите в компютрите на Тайгетианите истината за България и Българите.  Причината за това е поголовното унищожаване на всичко оставено и направено от нашите предци. Погрома е тотален и безпардонен. Заличаването е на всички нива вкл и на ниво Акашови записи - там няма нищо за българите.

Сега докато четях темата дойде разбирането, че сами трябва да я разкрием. Вътрешно знам че има запазено знанието на нашите предци. И то ще бъде разкрито. Всъщност процеса е в ход от 2005г. Тогава започна да излиза от недрата на Земята истината и историята на тяхното дело - а то е колосално, огромно. В такъв мащаб, че всичко планирано от реакционните сили, колкото и тотално да е, не може да го обхване и унищожи.

Делото на такъв народ не може да бъде описано с няколко изречения. Но се побира в една единствена дума, И тя е ВЕЛИЧИЕ. Защото Българина носи Величието на Единосъщния в себе си. Това трябва да разкриете и да запълните себе си с него - с Величието на Твореца. Това е нашата съдба !!!


vanko57 - MHF

Offline

#12 2022-03-19 08:20:21

mitkobs
Member

Re: България

Може да се окаже, че огромната част от това, което са ни учили за нашата история е чиста измислица. Тоест, че никога не е ставало. И това се отнася и за другите по-стари народи. Това е същото както един много надарен писател може да създаде книга имаща собствен жив свят, собствени герои с достоверни отношения помежду им, последователни събития във времева прогресия, тоест някаква история-приказка. И ако достатъчно хора повярват, че тази приказка е станала наистина те ще поддържат измислицата като истина. Обективността на историята е най-важното нещо в този предмет. Обаче е непостижима чрез нашия ум хванат в 3Д матрицата облъчван от лунния генератор, понеже никой не помни предишните си животи на Земята, където се крие истинската история.

Last edited by mitkobs (2022-03-19 08:22:01)

Offline

#13 2022-03-19 21:03:05

TatiD
Moderator

Re: България

mitkobs wrote:

Може да се окаже, че огромната част от това, което са ни учили за нашата история е чиста измислица. Тоест, че никога не е ставало. И това се отнася и за другите по-стари народи. Това е същото както един много надарен писател може да създаде книга имаща собствен жив свят, собствени герои с достоверни отношения помежду им, последователни събития във времева прогресия, тоест някаква история-приказка. И ако достатъчно хора повярват, че тази приказка е станала наистина те ще поддържат измислицата като истина. Обективността на историята е най-важното нещо в този предмет. Обаче е непостижима чрез нашия ум хванат в 3Д матрицата облъчван от лунния генератор, понеже никой не помни предишните си животи на Земята, където се крие истинската история.

Mного сте прав. Всичко е абсолютно и преднамерено изопачено, за да може да промени възприятията ни в тази изкуствена реалност.
Подготвяме серия от видеоклипове, в които се говори точно за това.
Поздрави

Offline

#14 2023-01-30 20:00:35

Vorik
Member

Re: България

след охлаждащият душ на “отговорите“ на зададените въпроси от форумците, BG форума е тотално заспал!

Last edited by Vorik (2023-02-10 14:46:08)

Offline

Board footer

Powered by FluxBB