You are not logged in.

#1 2022-03-09 11:40:01

vanko57
Member

Славянин - що е то?

Здравейте, днес открих, че в българският сайт има тема за Украйна. И с удоволствие констатирах, че анализа на Тина е пълен и много точен, с изключение на едно, с което не мога да се съглася.
Продължавам да си задавам въпросът – Защо Българите не фигурират в нейните (техните) материали и компютри??? Траките също! ЗАЩО???

За протокола –

Траки = Българи.

Знам го от източник много над Сладураните. Затова и имам право да го пиша по този начин !!!

Ако на мястото на славяните в материала поставите българите, то тогава да – той съответства изцяло на Истината.

Ще продължа със „своеволията”. Няма славянски народ !!! Има народи които могат да се нарекат Славянски ! ЗАЩО?
Защото славянин означава:

Слава на Ян и Ин.

Т.е. Всеки който слави Божественото Проявление както на вътрешно, така и на външно ниво е СЛАВЯНИН. Ето за това става дума. И затова много от народите които прославят Божественото в неговата цялост и проявление, биват наричани славянски. Това е причината. Но славянски народ няма и аз няма да се уморя да го казвам на хората. Онзи, който придобие Очи и Уши в крайна сметка ще го схване накрая.

Цитат: - „И защото славянският народ е много силен в творческите си способности, бидейки един от най-силните …” . Това изцяло отговаря на определението за Българин и български народ!

За славяни, като народ, започва да се говори едва през 19-20в – За какво иде реч? За това да се отнеме на Българите ОНОВА, което са направили за тази цивилизация. Защото в нейната основа – основателите на тази цивилизация, са нашите предци – Българите.

Когато арабите попитали кан Кубрат:

- Кои сте вие? – явно е имало някакъв спор с тях, той отговорил,

- Ние сме тези, които създадоха този свят и не приемаме да ни се нарежда !

Ето това е Величието на Правенето – знаеш какво си сътворил и го отстояваш !

Има една притча: - Когато Господ раздавал звездите на небето, дал на всеки народ по две. Накрая дошли българите – били заети с работа – да сътворяват, та едвам сколасали да дойдат. Погледнал Господ – звездите били свършили, помислил, погледнал българите и им дал Млечния път.

Никъде не се споменава славяни в древните хроники – НИКЪДЕ. За какво тогава иде реч ??? Навсякъде по света става въпрос само и единствено за българи - под толкова много наименования, че е лесно да се подведеш!

В района, за който говори Тина има българи, които живеят там от 1400 години. Българи. Потомци на Стара Велика България. И защо е напъна да бъдат асимилирани ??? По много причини.

Толкова е огромно онова, което са оставили, сътворили, съградили нашите предци, че въпреки тоталния погром, затриване, унищожаване – тотално, безкомпромисно – въпреки това, навсякъде по Земята са останали следите на стореното от нашите Деди !!! Ето това е проявеното Величие.

Всеки който си направи труда и е ревностен в търсенето си, ще открие истината за българите и стореното от тях. Така както направих аз – тръгнах от пълен нихилист, отхвърлящ изцяло направеното от нашите деди и стигнах до там да разбера Величието на тяхното дело.

Да, то е ОГРОМНО !!!


Основният въпрос, който изникна в мен от доста време и който искам да задам и на Сваруу и Тайгетианите е:

- Защо в компютрите на Тайгетианите никъде не фигурират Българите и Траките ?

И още:

-  Защо вместо за Тракия, говорят за древна Гърция при положение, че Гърция е създадена около 6-ти век от н.е. ?

Last edited by vanko57 (2022-03-09 16:44:21)


vanko57 - MHF

Offline

#2 2022-03-09 12:04:15

vanko57
Member

Re: Славянин - що е то?

Татария е наречена така за да се забрави, загуби, затрие българския корен. Една майка казва на своя син:

- Синочек, мы на татары, мы болгари.

Има ли какво да се добави ?

И то да е само това. Но нейсе - няма да почвам, че съм като ураган на тази тема.


vanko57 - MHF

Offline

#3 2022-03-09 14:07:36

vanko57
Member

Re: Славянин - що е то?

az09 wrote:

... Може би и ние имаме нещо общо с Тартария, цивилизацията, която е изтрита от световната история. Аз именно мисля, че всички славянски народи и някои азиатски са древните арийци, както и ние имаме Ария в името си. Скоро ще има информация за Тартария от Свару и ще видим какво ще ни каже.

Относно Арии - това означава хора - Ра = Бог, Ар=човек. Но не арийци - Арии! Онези които са били създадени в началото са се наричали БогАрии. От тях са останали сравнително малко и това са онези за които се казва че -

Са записани в Книгата на Живота. 

Като цяло тази тема не ме интересува особено, защото съм разкрил определени принципи, които са в основата на това да си БогАрий. Защо ? Това не е титла, това са ценности, които трябва да изградиш/възродиш в себе си - тогава си БогАрий - т.е. БогоЧовек. Това е расата която е на път да се оформи от настоящето човечество - Расата на БогоЧовеците !!! Всичко друго, което четете по въпроса е с по-ниска честота/вибрация !

Last edited by vanko57 (2022-03-09 14:10:35)


vanko57 - MHF

Offline

#4 2022-03-09 15:36:18

vanko57
Member

Re: Славянин - що е то?

Ето защо е хубаво човек да задава определени въпроси публично - получава отговори от други които са разкрили нещата по други канали. Публикувам отговор на Теменуга, пуснат в групата ЗС в същата тема:

Temenuga Staykova-Tejomaya
Според Александър Стойчев има напълно изтрита иформация в Акаша за България, за периоди от нашата история - вероятно има ембарго да се публикува информация за българския генетичен щам от високо ниво.
100% Великите сили имат голям интерес да изтрият колкото може повече от знанията за Българите, защото носят огромна неортодоксална духовна култура = просветеност = свобода.

С последното мога абсолютно да се съглася, защото от други канали знам, че българите носят гена на свободата. Което напълно се съотнася с написаното от Теменуга.

Благодаря ти Нуше.

Това отваря една друга тема, която обаче е огромна. И е свързана с онова което застъпвам от много време - плана за нашето сътворяване. Започвате ли да схващате как се навръзват нещата? Това е Уникален план на Твореца да промени статуквото, което се е окопало в Творението и което може да се промени само отвътре ! Статукво което се прокарва от Еони.

Ето я причината определени информации да не съществуват в компютрите на Тайгетианите - нейната липса в пространството. Още една важна тема !

Същото е за Иисус, същото е и за Тангра !

Last edited by vanko57 (2022-03-09 17:29:40)


vanko57 - MHF

Offline

#5 2022-03-09 16:56:06

vanko57
Member

Re: Славянин - що е то?

В началото на създаването на Земята не е имало българска държава - нека бъдем коректни. Имало е невероянто развити цивилизации които са отминали с времето.
След това идва война на ниво сл система - ново тераформиране и тогава вече започва нашето задаване на хоризонта - като човешки род имам в предвид. Но това е друга тема.


vanko57 - MHF

Offline

#6 2022-03-10 05:30:49

mitkobs
Member

Re: Славянин - що е то?

В този форум нямаш право да твърдиш, че Сварунианките грешат с информацията си. Има го в правилата, но на английски. Ако не ти харесва дадената информация не ти е мястото тук, както вече казах в предните теми. Развивай си твоите теории колкото щеш, но не казвай, че богинята на мъдростта греши. Това не е мястото да се критикува дадената информация. Няма нужда да ми пишеш отговор и да ме оборваш защо и прочие.

Offline

#7 2022-03-10 13:05:39

TatiD
Moderator

Re: Славянин - що е то?

vanko57 wrote:

Здравейте, днес открих, че в българският сайт има тема за Украйна. И с удоволствие констатирах, че анализа на Тина е пълен и много точен, с изключение на едно, с което не мога да се съглася.
Продължавам да си задавам въпросът – Защо Българите не фигурират в нейните (техните) материали и компютри??? Траките също! ЗАЩО???

За протокола –

Траки = Българи.

Знам го от източник много над Сладураните. Затова и имам право да го пиша по този начин !!!

Ако на мястото на славяните в материала поставите българите, то тогава да – той съответства изцяло на Истината.

Ще продължа със „своеволията”. Няма славянски народ !!! Има народи които могат да се нарекат Славянски ! ЗАЩО?
Защото славянин означава:

Слава на Ян и Ин.

Т.е. Всеки който слави Божественото Проявление както на вътрешно, така и на външно ниво е СЛАВЯНИН. Ето за това става дума. И затова много от народите които прославят Божественото в неговата цялост и проявление, биват наричани славянски. Това е причината. Но славянски народ няма и аз няма да се уморя да го казвам на хората. Онзи, който придобие Очи и Уши в крайна сметка ще го схване накрая.

Цитат: - „И защото славянският народ е много силен в творческите си способности, бидейки един от най-силните …” . Това изцяло отговаря на определението за Българин и български народ!

За славяни, като народ, започва да се говори едва през 19-20в – За какво иде реч? За това да се отнеме на Българите ОНОВА, което са направили за тази цивилизация. Защото в нейната основа – основателите на тази цивилизация, са нашите предци – Българите.

Когато арабите попитали кан Кубрат:

- Кои сте вие? – явно е имало някакъв спор с тях, той отговорил,

- Ние сме тези, които създадоха този свят и не приемаме да ни се нарежда !

Ето това е Величието на Правенето – знаеш какво си сътворил и го отстояваш !

Има една притча: - Когато Господ раздавал звездите на небето, дал на всеки народ по две. Накрая дошли българите – били заети с работа – да сътворяват, та едвам сколасали да дойдат. Погледнал Господ – звездите били свършили, помислил, погледнал българите и им дал Млечния път.

Никъде не се споменава славяни в древните хроники – НИКЪДЕ. За какво тогава иде реч ??? Навсякъде по света става въпрос само и единствено за българи - под толкова много наименования, че е лесно да се подведеш!

В района, за който говори Тина има българи, които живеят там от 1400 години. Българи. Потомци на Стара Велика България. И защо е напъна да бъдат асимилирани ??? По много причини.

Толкова е огромно онова, което са оставили, сътворили, съградили нашите предци, че въпреки тоталния погром, затриване, унищожаване – тотално, безкомпромисно – въпреки това, навсякъде по Земята са останали следите на стореното от нашите Деди !!! Ето това е проявеното Величие.

Всеки който си направи труда и е ревностен в търсенето си, ще открие истината за българите и стореното от тях. Така както направих аз – тръгнах от пълен нихилист, отхвърлящ изцяло направеното от нашите деди и стигнах до там да разбера Величието на тяхното дело.

Да, то е ОГРОМНО !!!


Основният въпрос, който изникна в мен от доста време и който искам да задам и на Сваруу и Тайгетианите е:

- Защо в компютрите на Тайгетианите никъде не фигурират Българите и Траките ?

И още:

-  Защо вместо за Тракия, говорят за древна Гърция при положение, че Гърция е създадена около 6-ти век от н.е. ?


Здравейте,

Откъде стигате до заключението, че нямат данни за България? Това, че не ги споменава не означава, че ги нямат...
Представяте ли си какво би станало ако всички нации и народи започнат да изискват информация за тяхната история?

Предполагам всички сте забелязали, че досега никога не са влизали в конкретика за историята на някоя държава или нация. Това няма значение от гледната точка на висшите сфери. Семенцата влизат по всички раси на Земята.

Целта на Тайгетеаните/Сварууниани е да се даде необходимата информация работеща от метафизично ниво, за да може да се премести фокуса ни на внимание към нас самите, към нашето Висше Аз, към Източника и по този начин всеки един на индивидуално ниво да може да създаде своята положителна времева линия.

Според мен това е най-важното в момента. Придържайки вниманието си извън нас продължаваме да поддържаме линията на негативната Матрица.

Време е да започнем да творим от енергийното ниво, от нашето най-висше ниво... Само тогава се манифестират красивите неща в живота ни.

Offline

#8 2022-03-10 13:18:45

TatiD
Moderator

Re: Славянин - що е то?

mitkobs wrote:

В този форум нямаш право да твърдиш, че Сварунианките грешат с информацията си. Има го в правилата, но на английски. Ако не ти харесва дадената информация не ти е мястото тук, както вече казах в предните теми. Развивай си твоите теории колкото щеш, но не казвай, че богинята на мъдростта греши. Това не е мястото да се критикува дадената информация. Няма нужда да ми пишеш отговор и да ме оборваш защо и прочие.

Прав сте, Матиас го е сложил на английски...
Ще бъде добавено и в нашите правила.

Въпреки че смятам, че в случая няма лошо намерение, а е по-скоро експозиция на определено мнение, начина по-който се изразяваме би трябвало да бъде неутрален, защото в голяма част от случаите все още ни липсва информация за да затворим кръга на познанието.

Offline

#9 2022-03-10 21:46:10

TatiD
Moderator

Re: Славянин - що е то?

Преди малко Роберт сподели нещо от Атина.

Само превеждам малка част от казаното:

"...Всичко, което се е случило през последните 2000 години всъщност се е случило през по-малко от 600 или дори по-малко...

...Казва се, че историята се пише от победителите и това не е само цялата истина, а се влошява от тези победители. Не само увъртат нещата по техен интерес, но и открито и безсрамно измислят персонажи и ситуации, които просто никога не се случиха. И по същия начин напълно изтриват повече хора и събития, които наистина се случиха, но им се виждат неудобни или вървят срещу техните разкази за контрол на населението и техния дневен ред.

Този вид данни могат да се намерят само чрез наместа на един или няколко космически кораба с капацитет за скачане във времето, които са регистрирали чрез честотни карти маса-гравитация човешката история.
И резултата сега се вижда ясно, че целият разказ за произхода на човечеството, това което се случи и това което не се случи е напълно измислена. Използвайки персонажи и събития поставени в определени моменти от историята, само за да спазят определен разказ. Човешката история е фалшива и е създадена от фалшиви писания и документи."

Offline

#10 2022-03-11 10:44:02

mitkobs
Member

Re: Славянин - що е то?

След като познаването на историята е станало чрез книги, които са написани от други хора, които не познаваме лично и не можем да бъдем сигурни в тяхната честност и обективност то няма гаранция колко тази преподавана ни история е истинска. След като знаем, че исторически "факти" могат да се измислят и нагласят целенасочено, исторически артефакти също могат да се фалшифицират. Някои монолитни здания не биха могли да се фалшифицират като пирамидите и показват истинско минало, но отново интерпретирано чрез нашата лична преценка а не основавайки се на представяното от официалните експерти.

Last edited by mitkobs (2022-03-11 10:55:41)

Offline

#11 2022-03-11 14:01:48

TatiD
Moderator

Re: Славянин - що е то?

az09 wrote:
TatiD wrote:

Преди малко Роберт сподели нещо от Атина.

Само превеждам малка част от казаното:

"...Всичко, което се е случило през последните 2000 години всъщност се е случило през по-малко от 600 или дори по-малко...

...Казва се, че историята се пише от победителите и това не е само цялата истина, а се влошява от тези победители. Не само увъртат нещата по техен интерес, но и открито и безсрамно измислят персонажи и ситуации, които просто никога не се случиха. И по същия начин напълно изтриват повече хора и събития, които наистина се случиха, но им се виждат неудобни или вървят срещу техните разкази за контрол на населението и техния дневен ред.

Този вид данни могат да се намерят само чрез наместа на един или няколко космически кораба с капацитет за скачане във времето, които са регистрирали чрез честотни карти маса-гравитация човешката история.
И резултата сега се вижда ясно, че целият разказ за произхода на човечеството, това което се случи и това което не се случи е напълно измислена. Използвайки персонажи и събития поставени в определени моменти от историята, само за да спазят определен разказ. Човешката история е фалшива и е създадена от фалшиви писания и документи."

Може ли да ми покажеш тази информация от Атина. Знам, че историята е фалшива, но искам да прочета всичко, което е споделила за това.

Това по-горе го преведох от директното предаване, което правеше в момента Роберт. Предполагам, че ще има и видео с по-цялостна информация.

Но Тайгетеаните/Сварууниани от самото начало на контакта си, говорят за историята която познваме като изцяло изопачена и манипулирана.
Може да го видите в голяма част техните материали.

Offline

#12 2022-03-15 16:44:30

vanko57
Member

Re: Славянин - що е то?

В този форум нямаш право да твърдиш, че Сварунианките грешат с информацията си.

Ако това наистина фигурира като правило, то става дума за ограничаване на свободното Слово. Кой може да ми докаже, че Сваруу са безгрешни ???  КОЙ ??? Още повече Тайгетианите ! Те какво Източника ли са ??? Само и единствено Той притежава цялото Знание и е Безгрешен. Всички нива на предаване по-долу от Източника са отразена, пречупена светлина ( информация ) !!!

Моите уважения, но това прекрачва всякакви граници !!!

Аз лично не съм убеден, че Сварууаните са поставили подобно условие. Защото в плътността от която идват много ясно се виждат границите на Знанието и това което ние наричаме Инфо !!!

Благодаря

Last edited by vanko57 (2022-03-15 18:48:32)


vanko57 - MHF

Offline

#13 2022-03-16 06:14:31

mitkobs
Member

Re: Славянин - що е то?

Като се намираш някъде като гост трябва да спазваш правилата на домакина. Иначе домакина ще те изгони. Бъди колкото си искаш свободен и говори каквото искаш като си сам и като си на друго място. Ако плюеш и подронваш имиджа на домакина дали той ще те търпи и няма да те изхвърли незабавно от дома си. Някой ако дойде в твоята къща и почне да обръща цялата ти покъщнина с главата надолу, почне да цапа и оаква целия ти дом какво ще го направиш.

Last edited by mitkobs (2022-03-16 06:16:02)

Offline

#14 2022-03-16 18:17:27

vanko57
Member

Re: Славянин - що е то?

Да отстояваш Истината НЕ Е цапане и плюене. Който не е дорасъл за нея, я приема по този начин !


vanko57 - MHF

Offline

#15 2022-03-17 04:37:12

mitkobs
Member

Re: Славянин - що е то?

Което може да е истина за теб не е задължително да е истина за някой друг. Твоето отстояване на истината за друг може да е акт на агресия и да вземе мерки срещу твоето отстояване на истината. Не може да дойдеш на гости на някой, който те е поканил с най-добри намерения и да му подриваш авторитета в собствения му дом като твърдиш, че казваш и отстояваш истината.

Last edited by mitkobs (2022-03-17 04:38:29)

Offline

#16 2023-04-07 19:41:39

BGLame
Banned

Re: Славянин - що е то?

Първият народ на Земята са БЪЛГАРИТЕ!  Били са тук преди потопа. А друга част пристигна след потопа, през врата, която Американците откриха под земята в Афганистан. Взеха я.  В орбитата над "Багдад" има друга врата която Каба-листите използват за комуникация предимно. Също така могат да изпращат и получават пратки от своите господари, но не могат да пътуват през нея. Информацията е от преди 10 земни години. Не съм сигурен обаче дали към днешната дата е все още там или са сменили нейната позиция. Свару може да метне едно око и ако се окаже все още там, то предлагам да не се разпространява тази информация за да не бъде сменена нейната локация.

Last edited by BGLame (2023-04-07 19:56:18)


"0 00000 0   0 0 0   00 00  0000 00   0 000 0000000 000  00  000000  00000 000  00 000  00 000  00 000  000 0  0000 000000 0000  0   00 00  0    0   0   0  0   000   0 000 0000000 000  00  0  000  0  000  000000  000000  0  000  0  000 0  0000 000000 0 0   0  0 00 0  0   00  00   0   00  00   0 000 0000000 000  0 000  00 000  00 00000 00   0000 0000  0 0000  "

Offline

#17 2023-04-08 10:19:34

az09
Member

Re: Славянин - що е то?

Да, ние сме първия човешки експеримент на извънземните раси.

Offline

#18 2023-04-20 00:42:05

BGLame
Banned

Re: Славянин - що е то?

az09 wrote:

Да, ние сме първия човешки експеримент на извънземните раси.

Хората са създадени по образа на БОГ-а. Не са експеримент, както ви се внедрява.

Last edited by BGLame (2023-04-20 01:37:12)


"0 00000 0   0 0 0   00 00  0000 00   0 000 0000000 000  00  000000  00000 000  00 000  00 000  00 000  000 0  0000 000000 0000  0   00 00  0    0   0   0  0   000   0 000 0000000 000  00  0  000  0  000  000000  000000  0  000  0  000 0  0000 000000 0 0   0  0 00 0  0   00  00   0   00  00   0 000 0000000 000  0 000  00 000  00 00000 00   0000 0000  0 0000  "

Offline

#19 2023-04-20 04:43:05

az09
Member

Re: Славянин - що е то?

Ние тук обсъждаме това което Сваруу ни казват. Не вярваме на традиционните светски религии и учения, които ни внушават   дезинформацията на кабал.
Религията не се налага насила, както са правили в Инквизицията. Така че намерете си друг форум където да си налагате религията.

Offline

#20 2023-04-20 12:46:02

Acatlna
Banned

Re: Славянин - що е то?

BGLame wrote:
az09 wrote:

Да, ние сме първия човешки експеримент на извънземните раси.

Хората са създадени по образа на БОГ-а. Не са експеримент, както ви се внедрява.

Бог е много религиозен начин за позоваване на първоизточника. Тук не го наричаме така. Всичко най-хубаво.


Fundador del Movimiento de Todos y para Todos (MTT) y futuro primer emperador general de la Sagrada Unión de Civilizaciones Acatlecas (actual "Estado Libre Asociado de Puerto Rico"). Investigador independiente, artesano, campista, explorador y estudiante de fotografía (comunicaciones).

Offline

#21 2023-05-09 16:33:09

Vorik
Member

Re: Славянин - що е то?

TatiD wrote:

Преди малко Роберт сподели нещо от Атина.

Само превеждам малка част от казаното:

"...Всичко, което се е случило през последните 2000 години всъщност се е случило през по-малко от 600 или дори по-малко...

...Казва се, че историята се пише от победителите и това не е само цялата истина, а се влошява от тези победители. Не само увъртат нещата по техен интерес, но и открито и безсрамно измислят персонажи и ситуации, които просто никога не се случиха. И по същия начин напълно изтриват повече хора и събития, които наистина се случиха, но им се виждат неудобни или вървят срещу техните разкази за контрол на населението и техния дневен ред.

Този вид данни могат да се намерят само чрез наместа на един или няколко космически кораба с капацитет за скачане във времето, които са регистрирали чрез честотни карти маса-гравитация човешката история.
И резултата сега се вижда ясно, че целият разказ за произхода на човечеството, това което се случи и това което не се случи е напълно измислена. Използвайки персонажи и събития поставени в определени моменти от историята, само за да спазят определен разказ. Човешката история е фалшива и е създадена от фалшиви писания и документи."

Ето една тема която може да поискаме Тагетиянския тим да развие- Кратка история на света за последните истински 600 години- така че да сравним и да видим какво крият Управляващите !!!

Offline

Board footer

Powered by FluxBB