You are not logged in.

#1 2022-03-03 11:11:44

vanko57
Member

Към Сваруу

Здравейте Сладурани.
Обръщам се така към трите Сваруани, защото на български то е в прекрасна рима. Когато това обръщение се появи в съзнанието ми, докато медитирах тази сутрин,  просто си легна на мястото. То за мен носи толкова много, че дори няма да се опитвам да го обяснявам. Обяснява Ума – Сърцето Носи.
От позицията на която съм, от онова което съм разкрил и нося, не на последно място изживяното време в Илюзията (май времето трябва да е в кавички), аз ви приемам като внучки. Да, много знаещи, идващи от високи плътности, опериращи в този момент в 5Д на Холограмата, но … внучки. 

Има много за което да си говорим, както на лично ниво, така и по отношение на онова за което сме дошли и което се случва.

Има няколко основни въпроса които трябва да обсъдим тук (иначе са цяла купчина), защото това което виждам е, че се движим към една и съща цел, но идвайки от различни посоки. За една година се изчистиха много от въпросите (пиша въпроси, но не е точно - многопластово е), които имах в началото на задочния ни контакт с вас  и Тайгетианите, но се появиха нови. Това е в реда на нещата – зад всяка отворена врата, стоят поне още две неотворени.

Още от втория материал на Сваруу 9 разбрах, че сте истински, искрени, състрадателни … списъка е дълъг. Това ме накара да отделя време да изчета материалите, които бяха налични в онози момент. За първи път срещах източник, който отговаряше на 100% на онова което бях намерил/открил, събрал и на онова което носех, което нося и сега като Знание. Толкова много имах нужда да споделя това, че опитах да се свържа със Сваруу 9 (тогава не знаех че тя вече е във време-пространството) като написах няколко послания - към нея и към екипажа.
Нямах нужда от физическо доказателство – спрях да се интересувам от ИЗ от много години, защото разбрах тяхното предназначение. Но контакта със Сваруу така и не се случи. Защо, разбрах доста по късно.

Искам чрез вас да отправя поздрави на целия екипаж и специално на Alexandra.

Сърдечни поздрави от мен:

vanko57 – MHF

Ще съм благодарен, ако не ми пращате отговор, че личен контакт не е възможен – знам че е така, знам и защо !

Ще съм благодарен, също така, ако тези от които зависи, препратят горното към Swaruu - към Сладураните. Благодаря.
(и им предайте да научат български - няма да сгрешат)  :)))

Last edited by vanko57 (2022-03-03 14:35:06)


vanko57 - MHF

Offline

#2 2022-03-10 12:34:26

Vorik
Member

Re: Към Сваруу

Въпрос към Сваруу - в редица / 2 за сега /коментара за събитията в Украйна  сме съветвани да гледаме на войната в Украйна отстрани и да не вярваме много на медиите с което съм напълно съгласен. Има ли и колко големо значение за събитията там че в близост до Крим  има погребан под земята ИЗ кораб за това говори и др.Сала https://youtu.be/CtwvXCwH9Wg. И както Сваруу казва че войната е за разсейване операция и за отвличане на вниманието и час от плана за установяването но НСР, какви ще са следващите стъпки на Кабала в тази насока, т.е. какво ни чака?!

Offline

#3 2022-03-23 14:28:52

Vorik
Member

Re: Към Сваруу

Vorik wrote:

Въпрос към Сваруу - в редица / 2 за сега /коментара за събитията в Украйна  сме съветвани да гледаме на войната в Украйна отстрани и да не вярваме много на медиите с което съм напълно съгласен. Има ли и колко големо значение за събитията там че в близост до Крим  има погребан под земята ИЗ кораб за това говори и др.Сала https://youtu.be/CtwvXCwH9Wg. И както Сваруу казва че войната е за разсейване операция и за отвличане на вниманието и час от плана за установяването но НСР, какви ще са следващите стъпки на Кабала в тази насока, т.е. какво ни чака?!

Още един въпрос към Сваруу, в приложения линк от интервю на д-р Салах, с 2-ма свидетели от програмата 20 г. назад твърдят че са тренирани от Мария Острич на Марс, въпроса ми е там ли е / била / и била ли е ангажирана в такъв трениг процес със земни деца. https://youtu.be/la4Npl3dkfA

Offline

#4 2022-03-24 11:01:58

mitkobs
Member

Re: Към Сваруу

Мария Острич не е истинско име, фалшива самоличност. Жената, която е носила това име е била тайгетянка от екипа, който е бил по времето на втората световна война в орбита. Марс доколкото разбирам от всичко казано дотук от Тайгета и Сваруу е опасно място разделено от 3 фракции враждебни извънземни и Тайгета нямат вземане-даване с тях.

А за какво се бие Путин в Украйна. Главната причина трябва да е, за да има война, защото Путин е част от кабала. Войната е страдание за народа и от това страдание се хранят тъмните сили. Много от тези кабалисти служат на въпросните тъмни сили, правят им ритуали и жертвоприношения. Войната е вид жертвоприношение.

Offline

#5 2022-03-24 12:45:52

Vorik
Member

Re: Към Сваруу

mitkobs wrote:

Мария Острич не е истинско име, фалшива самоличност. Жената, която е носила това име е била тайгетянка от екипа, който е бил по времето на втората световна война в орбита. Марс доколкото разбирам от всичко казано дотук от Тайгета и Сваруу е опасно място разделено от 3 фракции враждебни извънземни и Тайгета нямат вземане-даване с тях.

А за какво се бие Путин в Украйна. Главната причина трябва да е, за да има война, защото Путин е част от кабала. Войната е страдание за народа и от това страдание се хранят тъмните сили. Много от тези кабалисти служат на въпросните тъмни сили, правят им ритуали и жертвоприношения. Войната е вид жертвоприношение.

 

МИТКО ,  изчел съм и изгледал всички техни транскрипти и видеа , опитвам се да получа потвърждение / отрицание на информацията идваща от други каняли. Погледна ле видеото което съм сложил?  За Кабала и жертвите е ясно съща. Въпроса беше какво да очакваме от тук нататък. Унапример установяване на НСР,  ИИ го управлява и накрая операция Син лъч, или 3СВ и се връщаме   / ние душите при източника/ а тук на земята започва от начало!

Offline

#6 2022-03-24 12:55:21

mitkobs
Member

Re: Към Сваруу

Щом си изчел и изгледал всичко трябва да знаеш, че прогнозите са безполезни. Не може да се каже какво да очакваме и какво ще е бъдещето. Прекалено много прeплитащи се времеви линии има към момента, които водят към различни развръзки. Видеото го погледнах, но не обичам да си губя времето с излишна за мен т.нар. сензационна, непотвърдена и лично за мен съмнителна информация.

Last edited by mitkobs (2022-03-24 13:04:01)

Offline

#7 2022-03-25 10:53:07

Vorik
Member

Re: Към Сваруу

H.I.U.

Offline

#8 2022-04-28 14:54:12

Vorik
Member

Re: Към Сваруу

Въпрос към Сваруу
в линка по долу Д-р Сала дава информация за евентуална IT намеса в конфликта Украйна / Русия, моля да коментар от екипа!!!  https://exopolitics.org/remote-viewing- … raine-war/

Offline

#9 2022-05-04 17:02:06

Gosho bg
Member

Re: Към Сваруу

Vorik wrote:

Въпроса беше какво да очакваме от тук нататък. Унапример установяване на НСР,  ИИ го управлява и накрая операция Син лъч, или 3СВ и се връщаме   / ние душите при източника/ а тук на земята започва от начало!


Спираме с очакванията. Застани срещу Огледалото и работи по въпроса, какво точно искаш в твоята реалност и дали това съвпада с въпросните събития. Отговора ще се появи и ще стане неделима част от твоето ежедневие.

Offline

#10 2023-02-21 08:44:31

Vorik
Member

Re: Към Сваруу

Вместо оживлени дискусии тук, сме изпаднали в ступор, без коментарии и мнения! Не знам дали въобще има въпрос който да е избран и зададен на плеадианския тим, но не виждам никакакъв отговор тук.

Offline

#11 2023-03-12 18:18:54

Vorik
Member

Re: Към Сваруу

Vorik wrote:

Въпрос към Сваруу - в редица / 2 за сега /коментара за събитията в Украйна  сме съветвани да гледаме на войната в Украйна отстрани и да не вярваме много на медиите с което съм напълно съгласен. Има ли и колко големо значение за събитията там че в близост до Крим  има погребан под земята ИЗ кораб за това говори и др.Сала https://youtu.be/CtwvXCwH9Wg. И както Сваруу казва че войната е за разсейване операция и за отвличане на вниманието и час от плана за установяването но НСР, какви ще са следващите стъпки на Кабала в тази насока, т.е. какво ни чака?!

ето и отговора който търсех - https://www.swaruu.org/transcripts/actu … ania-rusia

Offline

Board footer

Powered by FluxBB