You are not logged in.

#1 2022-04-29 16:49:37

anuel
Member

!!!ORGANIZACYJNY WĄTEK!!!-Polacy nie gęsi

"A niechaj narodowie wżdy postronni znają,
iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają."
<M. Rej>


Witam wszystkich mówiących po polsku wink smile wink
Teraz bez obaw o brak zrozumienia, wypowiedzieć się może każdy w Naszym Ojczystym Języku wink zapraszam do wymiany myśli... odczuć... wątpliwości... pytań... spostrzeżeń...






!!!!!!...!!!!!!...!!!!!!...!!!!!!...!!!!!!...!!!!!!
W TYM WĄTKU TYLKO SPRAWY ORGANIZACYJNE, OGÓLNE BARDZO, EWENTUALNE POWITANIA bez rozwinięć... dla innych spraw inne wątki, zgodnie z prośbą Gosi wink i będzie przejrzyściej smile
!!!!!!...!!!!!!...!!!!!!...!!!!!!...!!!!!!...!!!!!!



- przykład sprawy organizacyjnej:

qrcze, nie mogę zrobić "wrote" do postu- dlaczego?





...

Last edited by anuel (2022-05-01 19:40:04)

Offline

#2 2022-04-29 18:57:28

brosty5
Member

Re: !!!ORGANIZACYJNY WĄTEK!!!-Polacy nie gęsi

Witam serdecznie rodaka.
Bardzo mi miło, że mogę dołączyć do dyskusji.
Mam nadzieję, że będzie się nam mile rozmawiało smile
Wspaniale, że mamy możliwość pisania w języku polskim.

Kilka dni temu odkryłem Cosmic Agency oraz kanał Gosi na Youtube. Dowiedziałem się o jego istnieniu słuchając audycji na Youtube na kanale Fundacji Nautilus.
Bardzo chciałbym poszerzyć moją percepcję, tak żeby móc wyzwolić się z tej matrixowej symulacji w której żyjemy.
Czy macie może jakieś wskazówki jak podnieść poziom swojej wibracji energetycznej?
Jak się Wam udaje stosować informacje znalezione na kanale Cosmic Agency w sposób praktyczny, tak żeby podnosić sobie wyżej duchową poprzeczkę, jeżeli można tak powiedzieć?

Offline

#3 2022-04-30 19:44:40

Margo22
Member

Re: !!!ORGANIZACYJNY WĄTEK!!!-Polacy nie gęsi

Witajcie. Mam pytanie do was. Co sadzicie o wiadomosciach na temat Bibli, Jezusa? W takim wypadku czy jest Bog prawdziwy?

Offline

#4 2022-04-30 20:56:24

Gosia
Administrator

Re: !!!ORGANIZACYJNY WĄTEK!!!-Polacy nie gęsi

Witam. Radze otworzyc inny THREAD (nie wiem jak po polsku) na kazdy nowy temat. Pozdrawiam smile

Margo22 wrote:

Witajcie. Mam pytanie do was. Co sadzicie o wiadomosciach na temat Bibli, Jezusa? W takim wypadku czy jest Bog prawdziwy?

Offline

#5 2022-05-01 04:36:02

Kubarlov
Member

Re: !!!ORGANIZACYJNY WĄTEK!!!-Polacy nie gęsi

Thread = wątek
cześć Gosiu! Słabo znam angielski, ale wsiąkłem w Twój kanał na YT, te treści tak rezonują ze mną, że czasem dziwiło mnie gdy dopytywałaś się o dokładniejsze wyjaśnienie - dla mnie zrozumienie było jakoś tak oczywiste, więc zapewne odnalazłem swoje pochodzenie - oczywiście dużo też pomogły w wyczyszczeniu się ze śmieciowych konceptów i w związku z tym czuję duży progres w swoim polu świadomości. W końcu nareszcie...

Gosia wrote:

Witam. Radze otworzyc inny THREAD (nie wiem jak po polsku) na kazdy nowy temat. Pozdrawiam smile

Margo22 wrote:

Witajcie. Mam pytanie do was. Co sadzicie o wiadomosciach na temat Bibli, Jezusa? W takim wypadku czy jest Bog prawdziwy?

Last edited by Kubarlov (2022-05-01 04:37:03)

Offline

#6 2022-05-01 18:27:38

anuel
Member

Re: !!!ORGANIZACYJNY WĄTEK!!!-Polacy nie gęsi

Margo22 wrote:

Witajcie. Mam pytanie do was. Co sadzicie o wiadomosciach na temat Bibli, Jezusa? W takim wypadku czy jest Bog prawdziwy?



Witam,
założyłem Ci wątek w temacie Twojego pytania, przenieś je proszę tam wink

https://forum.swaruu.org/viewtopic.php?id=2633

Last edited by anuel (2022-05-01 18:57:55)

Offline

#7 2022-05-01 19:51:02

anuel
Member

Re: !!!ORGANIZACYJNY WĄTEK!!!-Polacy nie gęsi

brosty5 wrote:

Bardzo chciałbym poszerzyć moją percepcję, tak żeby móc wyzwolić się z tej matrixowej symulacji w której żyjemy.
Czy macie może jakieś wskazówki jak podnieść poziom swojej wibracji energetycznej?
Jak się Wam udaje stosować informacje znalezione na kanale Cosmic Agency w sposób praktyczny, tak żeby podnosić sobie wyżej duchową poprzeczkę, jeżeli można tak powiedzieć?



Witam wink
zapraszam do rozwinięcia drugiej części wpisu w tym wątku:
https://forum.swaruu.org/viewtopic.php?id=2634

Offline

#8 2022-05-01 19:53:54

anuel
Member

Re: !!!ORGANIZACYJNY WĄTEK!!!-Polacy nie gęsi

Kubarlov wrote:

te treści tak rezonują ze mną, że czasem dziwiło mnie gdy dopytywałaś się o dokładniejsze wyjaśnienie - dla mnie zrozumienie było jakoś tak oczywiste, więc zapewne odnalazłem swoje pochodzenie - oczywiście dużo też pomogły w wyczyszczeniu się ze śmieciowych konceptów i w związku z tym czuję duży progres w swoim polu świadomości. W końcu nareszcie...



Witam wink
zapraszam do rozwinięcia drugiej części wpisu w tym wątku:
https://forum.swaruu.org/viewtopic.php?id=2634

Offline

Board footer

Powered by FluxBB