You are not logged in.

#1 2022-05-01 19:47:37

anuel
Member

Działanie materiałów Taygeta/Swaruu

...

Offline

#2 2022-05-01 21:36:09

Kubarlov
Member

Re: Działanie materiałów Taygeta/Swaruu

Mam 45 lat i od czasów młodości interesuję się wiedzą ukrytą i rozwojem świadomości. Z czasem zauważałem sporo sprzeczności w różnych koncepcjach (historii, energetyki, zdrowia), ale też nauczyłem się "wyjmować" z nich to, co dla mnie użyteczne i w takich chwilach doświadczałem też swoistego progresu w moim polu świadomości. Ogromny progres czuję też od ok. tygodnia, kiedy zacząłem oglądać wywiady z Tajgetanami.
Zakładając nawet to, że są jedynie konceptem w polu świadomości mojego "ja" osobowego, to są konceptem bardzo rezonującym ze mną i artykułującym to, co dotychczas było we mnie nie wypowiedzianą sumą moich dotychczasowych doświadczeń i poszukiwań.
Czasami dziwiłem się, że Gosia dopytuje o dodatkowe wyjaśnienie jakiejś odpowiedzi, choć była dla mnie ona zrozumiała pomimo mojej słabej znajomości języka angielskiego. Możliwe, że oznacza to jakieś moje pokrewieństwo z Tajgetą, moje wcześniejsze życie tam.
Cokolwiek to oznacza, jest to dla mnie dobre, wyczyściło moje dołujące poczucie nie dopasowania do ziemskiego życia i nadało mu sens.
Bardzo cenne są dla mnie wskazówki odnośnie pola świadomości, zarządzania jego konceptami - są jak dobre rozpoznanie przeciwnika, tego we mnie, w moich dotychczasowych konceptach przjętych często "po omacku i na wszelki wypadek".
Niby pewne rzeczy wiedziałem już wcześniej z innych źródeł, ale tutaj zostały wypowiedziane jakby "moim językiem", porządkując i czyszcząc, dając wyraźny "punkt referencyjny" do dalszego rozwoju i wzmocnienia osobistej mocy.
Problemem Ziemian jest też obecny chaos i natłok informacyjny - przypomina to wiele drabin podstawionych nam do wyjścia ze studni, gdzie większość z tych drabin za chwilę się kończy lub zakręca w kółko.
Funkcjonując po części jako istoty emocjonalne, a poczęści jako logiczne, mamy tendencję do zablokowania się jakimś niepowodzeniem i zatrzymania w danej strefie komfortu - szczególnie, że zmanipulowano nam "mapy" wyjścia z tej niewolniczej strefy.
Jestem ogromnie wdzięczny społeczności Tajgety/Swaruu za nowe "mapy"!

Last edited by Kubarlov (2022-05-01 22:40:31)

Offline

#3 2022-05-02 16:45:46

brosty5
Member

Re: Działanie materiałów Taygeta/Swaruu

Mam 30 lat i mniej więcej od 12-13 lat interesuję się duchowością. Dorastałem w rodzinie która była dość religijna, lecz niezbyt praktykująca jakąkolwiek formę duchowości. Raczej też nie posiadająca duchowej wiedzy z alternatywnych źródeł ani nie zainteresowana jej zdobywaniem.

Zacząłem z czasem zadawać pytania na temat tego co jest sensem życia, miejsca do którego udajemy się po śmierci i kierunku w jakim zmierzamy jako ludzkość i kierunku jaki możemy obrać jako pojedyncze świadome istnienia duchowych praw i wiedzy duchowej jednostki. Zacząłem szukać informacji w internecie co mnie poprowadziło w kierunku Fundacji Nautilus.

Dzięki niej dowiedziałem się o istnieniu reinkarnacji, o tym że istnieją obce cywilizacje i że nas odwiedzają i że robili to od początków istnienia ludzkości.
Wiedza o istnieniu reinkarnacji bardzo mi pomogła w pozbyciu się lęku dotyczącego "groźby" zawartej w części dogmatów religijnych dotyczących np. końca świata czy istnienia "piekła". Czy nie jest tak, że piekło i niebo to metafora naszego istnienia podczas ziemskiej reinkarnacji?
Dlaczego mam się bać, że Kreacja zwana też przez wielu Bogiem ma mnie karać przez wieczność? Nie widzę w tym żadnej logiki, a widzę niestety narzędzie do kontroli ludzi. Wierzę jednak, że możemy rozwijać się duchowo, zdać karmiczne lekcje i przejść na następny duchowy poziom w tej symulacji zwanej też Matrixem. Dobrze by było jednak się całkowicie z niego uwolnić i czuję, że to jest właśnie dobra szansa ku temu.

Dzięki jednej z audycji na kanale Fundacji Nautilus dowiedziałem się o istnieniu kanału Cosmic Agency.
Muszę powiedzieć, że wiele rzeczy o których się dowiaduję czasem ciężko zrozumieć (np. obecność niektórych osób w 3D, ale też to, że tak naprawdę ich nie ma i że są po prostu manifestacją duchowej energii, jeżeli dobrze rozumiem jeden z filmików na Youtube), ale zdecydowanie czuję, że zdecydowana większość z tych informacji absolutnie ze mną rezonuje. Czuję, że to prawda. Ta wiedza rezonuje również z tym co czytałem na łamach Fundacji Nautilus co mnie bardzo cieszy. Mam wiele do nadrobienia, jeżeli chodzi o zaległości na kanale Cosmic Agency, ale to bardzo interesująca tematyka mająca ogromny potencjał podnoszenia poziomu wibracji energetycznej i podniesienia poziomu mojej własnej wiedzy i świadomości.

Bardzo się cieszę, że trafiłem na Gosię i jej kanał.
Mam nadzieję, że praktykowanie wiedzy zdobytej podczas słuchania filmików pomoże mi rozwijać się duchowo.
Bardzo mi zależy uwolnić się z kręgu samsary (transmigracji) i z tego Matrixa. Chciałbym się coraz wyżej wspinać po drabinie duchowej. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie.

Offline

#4 2022-05-02 17:09:32

Asok57
Member

Re: Działanie materiałów Taygeta/Swaruu

Po zobaczenu wywiadu Gosi z Aleksem doszłam do wniosku, że informacje, które Gosia podaje są na tyle ciekawe, że warto się z nimi głębiej zapoznać. Żeby wyrobić sobie własne zdanie na temat tego kontaktu postanowiłam zacząć czytać wszystkie transkrypcje od początku. Nie znam angielskiego ani hiszpańskiego, ale wujek Google się sprawdził na tyle, że można powiedzieć, że wsiąklam jak woda w gąbkę.

Przede wszystkim byłam pod wrażeniem ilości informacji, ktore są przekazywane, cierpliwością Swaruunian w tłumaczeniu zagadnień i dociekliwością Gosi. Czytając kolejne trankrypcje zaczęłam pojmować złożoność sytuacji w jakiej się ludzie znajdują, dlaczego jest tak jak jest i jakie są szanse na zmianę.
Zauważyłam, że informacje te porządkują i uzupełniają to, co do tej pory udało mi się ogarnąć świadomością, zaczęłam patrzeć na wiele spraw szerzej, z większym dystansem i zrozumieniem.

I to, co powiedział Kubarlov:


Kubarlov wrote:

Zakładając nawet to, że są jedynie konceptem w polu świadomości mojego "ja" osobowego, to są konceptem bardzo rezonującym ze mną i artykułującym to, co dotychczas było we mnie nie wypowiedzianą sumą moich dotychczasowych doświadczeń i poszukiwań.


to są słowa, pod którymi mogę się podpisać rękami i nogami smile

Ja także jestem wdzięczna Swarunnianom za ich pracę a także Gosi i Robertowi za ich zaangażowanie.

Offline

Board footer

Powered by FluxBB