You are not logged in.

#1 2022-05-09 10:44:17

Enygma
Member

Polski kanał Cosmic Agency

<edit> Kanał znajdziecie pod adresem https://www.youtube.com/channel/UCh7eUL … QxPz2zn2pw <koniec edycji posta>

Witam serdecznie! Ten wpis adresowany jest głównie do Gosi i ludzi tworzących Cosmic Agency, ale każdy oczywiście może dorzucić swoje opinie, rady i przemyślenia. Zdecydowałem się na utworzenie takiego tematu, gdyż wiem, że Gosia jest zakopana w mailach i mój może zaginąć. Ale do rzeczy:

Od pewnego czasu, nachodzą mnie myśli że zabrałbym się za nagrywanie Polskiej wersji lektorskiej filmików, na podstawie tłumaczeń publikowanych na stronie. W związku z tym, mam kilka pytań.
- Czy ktoś zadeklarował się już do nagrywania głosowego polskiej wersji?
- Czy Gosia i ludzie stojący za Cosmic Agency udzieliliby zgody by ktoś stworzył taką udźwiękowioną wersję tłumaczeń?
- Czy tworząc takie tłumaczenie, mogę wykorzystywać oryginalne materiały video?

Nie chcę robić nic bez jasnej i klarownej zgody. Byłaby to też działalność niekomercyjna której zadaniem jest jedynie rozpowszechnienie przekazu od Tajgetan.
Jak ja to widzę? Powstałby nowy kanał na Youtube i na Rumple gdzie powoli pojawiałyby się kolejne materiały. Pod każdym, byłby link do oryginalnego filmiku na stronie Cosmic Agency z zaznaczeniem, że moje nagrania to tylko lektorska interpretacja pracy innych ludzi.
Jeżeli zgodę otrzymam, ale bez możliwości korzystania z materiałów video oryginalnych filmików to podłożę jakieś własne tło itp.

Na ten moment stworzyłem jeden odcinek by pokazać jak ja to widzę. Zastrzegam że NIE jestem specem komputerowym, mam średniej jakości mikrofon, nie znam się na programach, po prostu czuję chęć działania. Film publikuję na moim obecnym kanale jako prywatny czyli UKRYTY. Dostęp tylko za pośrednictwem bezpośredniego linka. Jeżeli nie otrzymam zgody, filmik usunę, nie ma problemu.

Link wersji testowej: https://www.youtube.com/watch?v=eKMhKHK … WolnejWoli

Pisałem też do Aleksa Berdowicza z Porozmawiajmy TV o zgodę na użycie tłumaczeń które w większości on koordynuję.

Gosiu, czekam na oficjalne stanowisko w tej sprawie. Jeżeli wolisz kontaktować się prywatnie, mój mail dmich@vp.pl
Nie deklaruję super szybkiego tworzenia materiałów i wrzucania po kilka w tygodniu, jednak zamierzam być systematyczny a z czasem może doczekam się pomocy.

Zdrowia, Dariusz

Last edited by Enygma (2022-05-12 09:40:02)

Offline

#2 2022-05-09 11:02:30

Gosia
Administrator

Re: Polski kanał Cosmic Agency

Dziekuje! Tak, jest jedna Pani juz ktore nagrala filmik ale jeszcze nie ma kanalu chyba. Wlasnie jej zapytalam czy moze chcialaby sie jakos
z toba skoordynowac. Dam znac jak mi odpisze. smile

Enygma wrote:

Witam serdecznie! Ten wpis adresowany jest głównie do Gosi i ludzi tworzących Cosmic Agency, ale każdy oczywiście może dorzucić swoje opinie, rady i przemyślenia. Zdecydowałem się na utworzenie takiego tematu, gdyż wiem, że Gosia jest zakopana w mailach i mój może zaginąć. Ale do rzeczy:

Od pewnego czasu, nachodzą mnie myśli że zabrałbym się za nagrywanie Polskiej wersji lektorskiej filmików, na podstawie tłumaczeń publikowanych na stronie. W związku z tym, mam kilka pytań.
- Czy ktoś zadeklarował się już do nagrywania głosowego polskiej wersji?
- Czy Gosia i ludzie stojący za Cosmic Agency udzieliliby zgody by ktoś stworzył taką udźwiękowioną wersję tłumaczeń?
- Czy tworząc takie tłumaczenie, mogę wykorzystywać oryginalne materiały video?

Nie chcę robić nic bez jasnej i klarownej zgody. Byłaby to też działalność niekomercyjna której zadaniem jest jedynie rozpowszechnienie przekazu od Tajgetan.
Jak ja to widzę? Powstałby nowy kanał na Youtube i na Rumple gdzie powoli pojawiałyby się kolejne materiały. Pod każdym, byłby link do oryginalnego filmiku na stronie Cosmic Agency z zaznaczeniem, że moje nagrania to tylko lektorska interpretacja pracy innych ludzi.
Jeżeli zgodę otrzymam, ale bez możliwości korzystania z materiałów video oryginalnych filmików to podłożę jakieś własne tło itp.

Na ten moment stworzyłem jeden odcinek by pokazać jak ja to widzę. Zastrzegam że NIE jestem specem komputerowym, mam średniej jakości mikrofon, nie znam się na programach, po prostu czuję chęć działania. Film publikuję na moim obecnym kanale jako prywatny czyli UKRYTY. Dostęp tylko za pośrednictwem bezpośredniego linka. Jeżeli nie otrzymam zgody, filmik usunę, nie ma problemu.

Link wersji testowej: https://www.youtube.com/watch?v=eKMhKHK … WolnejWoli

Pisałem też do Aleksa Berdowicza z Porozmawiajmy TV o zgodę na użycie tłumaczeń które w większości on koordynuję.

Gosiu, czekam na oficjalne stanowisko w tej sprawie. Jeżeli wolisz kontaktować się prywatnie, mój mail dmich@vp.pl
Nie deklaruję super szybkiego tworzenia materiałów i wrzucania po kilka w tygodniu, jednak zamierzam być systematyczny a z czasem może doczekam się pomocy.

Zdrowia, Dariusz

Offline

#3 2022-05-09 11:06:09

Enygma
Member

Re: Polski kanał Cosmic Agency

Super! Czekam na informacje. Na stronie jest duża niebieska ramka jasno informująca o swobodnym wykorzystywaniu materiałów, ale po prostu musiałem dopytać, czy mam zgodę robienia tego w takiej formie jaka zaproponowałem i czy jakość jest zadowalająca. Proszę o opinię na temat nagrania jakie stworzyłem. Czy jakość i forma są ok? Nie zajmuje się tym profesjonalnie wink

Edit:
W pierwszej kolejności mam zamiar zająć się tymi nagraniami:
2018.09.02 – Pozaziemska wiadomość z Tajgety (Plejady): Kim jesteśmy (1)
2018.09.04 – Pozaziemska wiadomość z Tajgety (Plejady): Kim jesteśmy (2)
2018.09.29 – Pozaziemska wiadomość z Tajgety (Plejady): Główna Dyrektywa (3)
2018.10.15 – Gęstości: Pozaziemska wiadomość z Plejad (Tajgeta) (6)
2018.12.31 – Oryginalny Matrix: Pozaziemskie Przesłanie Plejadian (Swaruu z Erry, Tajgeta) (11)
2019.02.23 – Karma: Uwolnij się od niej! – Pozaziemskie Przesłanie Plejadian (Swaruu z Erry, Tajgeta) (11)
2019.06.06 – Czym jest wzniesienie się do 5D – Bezpośrednia wiadomość od Plejadian (Tajgeta) (24)

Informuję, by potem nie dublować filmików jeśli ktoś również postanowi takie stworzyć.

Last edited by Enygma (2022-05-09 22:28:49)

Offline

#4 2022-05-10 23:42:04

Enygma
Member

Re: Polski kanał Cosmic Agency

Ruszyłem z Polskim kanałem. https://www.youtube.com/channel/UCh7eUL … 2pw/videos

Jeżeli ktoś jest zainteresowany nagrywaniem tłumaczeń proszę o kontakt mailowy na DMICH@VP.PL
Przyda się też pomoc z informowaniem zainteresowanych, że takowy kanał z tłumaczeniami powstał. Większa ilość odbiorców zapewne będzie motywująca do dalszego tworzenia materiałów. Biorę jednak pod uwagę, że Polski kanał wcale nie musi cieszyć się zainteresowaniem. Filmy Cosmic Agency są wszak powszechnie dostępne, większość coś tam z angielskiego zrozumie a do tego youtube dysponuje automatycznym tłumaczeniem. Zobaczymy.

Offline

#5 2022-05-11 10:52:17

Gosia
Administrator

Re: Polski kanał Cosmic Agency

A jednak ruszyl Pan, ok.

Wczoraj dostalam odpowiedz od Pani Ani ktora juz wczesniej nagrala filmik, i mi mowi ze sie tym zajmie, swoim kanalem, ze bedzie nagrywac, i ze glos zenski bardzie pasuje. Zapytalam sie jej czy chce moze jakos wspolpracowac z Panem zeby bylo szybciej. Czekam na jej odpowiedz.

Jesli oboje chcecie prowadzic swoje kanaly, nie sadze ze moge wam stanac na drodze, ale moze lepiej byloby cos razem robic? Pan inne filmiki, ona inne...jest ich bardzo duzo.

Co do formatu i jakosci Pana filmikow, wszystko ok. Dziekuje.

P.S. moge jej podac Pana email, tak zebym mogla wyslac emaila do oboja na raz?

Offline

#6 2022-05-11 11:22:53

Enygma
Member

Re: Polski kanał Cosmic Agency

Proszę podać tamtej pani mój email. Nie chcę nikomu wchodzić w drogę. Jeżeli tamta Pani "twardo" wejdzie w tłumaczenia nie mam zamiaru dublować nagrań. Stworzyłem kanał bo po prostu nikt wcześniej tego nie zrobił, jeżeli tamta Pani będzie szybko i sprawnie dodawać tłumaczenia nie ma potrzeby bym robił to samo, mam inne projekty jakimi się zajmuję. Chciałem tylko udzielić wsparcia przy popularyzacji przekazu. Nie ma dla mnie znaczenia czy ja bezpośrednio w tym uczestniczę czy nie, po prostu niech informacje idą w świat smile

Offline

#7 2022-05-11 11:35:16

Gosia
Administrator

Re: Polski kanał Cosmic Agency

Dziekuje! Napisze wam emaila smile

Enygma wrote:

Proszę podać tamtej pani mój email. Nie chcę nikomu wchodzić w drogę. Jeżeli tamta Pani "twardo" wejdzie w tłumaczenia nie mam zamiaru dublować nagrań. Stworzyłem kanał bo po prostu nikt wcześniej tego nie zrobił, jeżeli tamta Pani będzie szybko i sprawnie dodawać tłumaczenia nie ma potrzeby bym robił to samo, mam inne projekty jakimi się zajmuję. Chciałem tylko udzielić wsparcia przy popularyzacji przekazu. Nie ma dla mnie znaczenia czy ja bezpośrednio w tym uczestniczę czy nie, po prostu niech informacje idą w świat smile

Offline

#8 2022-05-21 12:41:20

Yogi Mik
Member

Re: Polski kanał Cosmic Agency

Enygma wrote:

Ruszyłem z Polskim kanałem. https://www.youtube.com/channel/UCh7eUL … 2pw/videos

Jeżeli ktoś jest zainteresowany nagrywaniem tłumaczeń proszę o kontakt mailowy na DMICH@VP.PL
Przyda się też pomoc z informowaniem zainteresowanych, że takowy kanał z tłumaczeniami powstał. Większa ilość odbiorców zapewne będzie motywująca do dalszego tworzenia materiałów. Biorę jednak pod uwagę, że Polski kanał wcale nie musi cieszyć się zainteresowaniem. Filmy Cosmic Agency są wszak powszechnie dostępne, większość coś tam z angielskiego zrozumie a do tego youtube dysponuje automatycznym tłumaczeniem. Zobaczymy.

Dobrze, ze ktos w Polsce wreszcie ma czas i mozliwosci, by sie tym zajac ...
Bo, wiem ile polacy traca z powodu swoich ograniczen jezykowych.
Angielski, (najbardziej kabalistyczny, poza lacinskim , oczywiscie), jest powszechnie najbardziej stosowanym w swiecie jezykiem komunikacji ... to, chyba wszyscy wiedza ... stad plynace z jego znajomosci benefity.
Gosia jest juz po uszy zajeta tlumaczeniem z hiszpanskiego na angielski, i odwrotnie. W dodatku, Jej polski, z racji dlugiego pobytu  poza Polska, jest jeszcze gorszy od mojego, ... tez kilkadziesiat lat poza Polska.
Doskonale wiem, ile traci sie w tlumaczeniu, wiec zdecydowanie nie polecam uzywania tlumaczenia automatycznego.
Istnieje semantyczna roznica pomiedzy tymi jezykami, wiec stad moja idea wynika, zeby powstala taka grupa, ktora by wspolnie opracowywala przelozenia na j. polski.
Mowie o na nowo opracowywaniu tekstu opartego na orginale ... a, nie bezposrednim jego tlumaczeniu.
Idealnie bylby dobrze dobrany zespol ludzi skladajacy sie z anglisty, polonisty, oraz osob z wiedza i doswiadczeniem w zakresie nauk metafizycznych, astrofizycznych, kosmologii, o dobrym doswiadczeniu medytacyjnym siedzacym , oraz medytacji w akcji, analitycznych, merytorycznych, generalnie wszechstronnej wiedzy, pasjonatow z dziedziny zaawansowanych technologii przyszlosci, scislej wiedzy.
Osoby z gleboka wiedza wynikajaca w zrozumieniu ukrytych mechanizmow kontroli mas, polityki, oraz w jaki sposob sama kabala fukcjonuje.
To wszystko w polaczeniu z informacja i wiedza pochodzaca od naszych ET przyjaciol, bez niepotrzebnego wprowadzania ludzi w blad, daloby najwieksze korzysci.

Tego chyba nie musze mowic, ale bardzo mocny akcent klade na zachowanie osobistego bezpieczenstwa ... w szczegolnosci w Polsce!
Takze, dostepny internet i inne technologie digitalowe, sa opracowywane specjalnie dla naszej planety, wiadomo w jakim celu... wiec, internet jest ostatnim miejscem, gdzie mozna sie ukryc.
Wszedzie tam, gdzie tworza sie jakiekolwiek grupy, tam kabalisci posylaja swoich agentow, w celu infiltracji i manipulacji, oraz ewentualnej eliminacji.
Ich metody oparte na dlugim, inter-galaktycznym doswiadczeniu, sa bardzo skuteczne ... ale maja swoje bledy, i luki... Nie sa doskonale.
Ich, sluzacy systemowi niewolnicy, tez popelniaja bledy.
Teraz, szeroko wprowadzany w nasza podswiadomosc Alfa i Omega AI bòg, metawers, a nastepnie multiwers, przy uzyciu obecnie rozszerzanego Amazon internetu, jest najwiekszym wrogim nam, ukrytym niebezpieczenstwem.
To jest ostatnie okno na totalna niewole, i cierpienie bez zadnego wyjscia, niewoli trwajacej na dlugie eony.
W pulapke te, moga wpasc przede wszystkim osoby o niskiej osobistej wibracji, zdominowane przez swiat digitalowej technologii,... zreszta, ta stara juz technologia jest przez regresywne rasy, hybrydy, oraz syntetyczne istoty uzywana na wielu innych zniewolonych planetach.
Niezapominajmy tez o od dawna istniejacej w kosmosie inteligentnym wirusie, ktory systematycznie i powoli asymiluje cale biologiczne zycie, takze i na Ziemi.
Pochodzenie tego wirusa, nie jest znane nawet naszym doswiadczonym juz ET przyjaciolom, ale wiedza jak ten fenomen obserwowac, i neutralizowac.
Powoli nas do tej wiedzy wprowadzaja.

Pozdrawiam i powodzenia zycze.
PS:
Z glebi mojego serca pozdrawiam Gosie wraz z Jej zespolem na Ziemi, oraz naszych ET przyjacol.
Gleboko doceniam ich osobisty wklad pracy majacy na celu uwolnienia nas z pod jarzma kabalistow, jak i na Ziemi, tak i poza ... wirus ten, ktory niebezpiecznie przenika zycie takze w pasmie czestotliwosci, tzw. 5D.
Swaruwianki, 7D istoty, ktore celowo w celu uzyskania fizycznego ciala, reinkarnuja sie w 5D, ktorych wklad jest bezcenny, ale nie obnizajac zaslug naszych 5D przyjaciol.
Niech nasza, systematycznie poszerzana i poglebiana zbiorowa swiadomosc, oraz czyny, wspieraja ich pozbawiona egoizmu prace!
Wszyscy, wg. wlasnych mozliwosci moga dolozyc swoja cegielkie.
Wklad ten, nie jest ani wiekszy, ani mniejszy. Wszystko sie liczy, kiedy intencje sa wlasciwe, i daje sie od serca wszystko, co konieczne, i mozliwe.
Niech nieograniczona Moc bedzie z nami wszystkimi!
Nie dajmy trolom zwiezc nas na manowce!
Praktyka na uwaznosc, i krytyczne widzenie/analiza, stopniowe odwiazywanie sie od wszystkiego, w tym stopniowo calkowite likwidowanie wszystkich struktur wierzen (obecnie, rzadkosc u 3D ludzi), sa naszymi, niezbednymi atutami.

Last edited by Yogi Mik (2022-05-29 20:37:54)

Offline

#9 2022-05-23 10:26:56

jukos60
Member

Re: Polski kanał Cosmic Agency

Małgosia, jestem za prawdą i nie wyrażam zgody na jakiekolwiek manipulacje, nie wiem co mam o tym myśleć....? Czy to prawda?
https://www.youtube.com/watch?v=tOSxFVdneIY
Ziarno zostało zasiane....

Offline

#10 2022-05-23 15:18:53

Yogi Mik
Member

Re: Polski kanał Cosmic Agency

jukos60 wrote:

Małgosia, jestem za prawdą i nie wyrażam zgody na jakiekolwiek manipulacje, nie wiem co mam o tym myśleć....? Czy to prawda?
https://www.youtube.com/watch?v=tOSxFVdneIY
Ziarno zostało zasiane....

Nie moglem dlugo sluchac bredzenia narratorki tego video. .. szkoda mi czasu.
Najwiekszy problem jest, malo ktory Polak zna na tyle angielski, i ma do tego osobista wystarczajaca wiedze wynikajaca z wlasnego doswiadczenia medytacyjnego, i znajomosci nauk metafizycznych, i nie tylko,.. aby zrozumiec proste przeslanie naszych Przyjaciol, ktore jest zreszta bardzo przejrzyste, latwe do zrozumienia..
Wezmy np. te dwie hiszpanki... Wystarczy tylko przejrzec ich wczesniejsze prace, i porownac z ich obecnymi bredniami, to latwo zauwazyc, ze cos tu nie jest z nimi w porzadku. A, potem pomyslec, dlaczego zrobili taki obrot o 180 st....
Przyczyna jest prosta. One caly czas zywily sie nadzieja, ze zostana zabrane  z Ziemi na ich statek... Tajgetanie odmowili.
A, teraz jest takie pytanie: dlaczego hiszpanki nie usunely ze swojego kanalu swoich wczesniejszych prac, ktore sa w calkowitym przeciwienstwie do ich obecnych, niedojrzalych emocjonalnie, i duchowo, wypocin? ...
Czy jest jeszcze ktos w Polsce zdolny do krytycznego myslenia? ... Czy polacy sa juz straconym na zawsze narodem?
Moja sugestia jest taka ... jesli, ktos nie ma mozliwosci zrozumienia w/w zagadnien, lepiej nie wciagac sie w kabalistyczna gre, ... i zamiast tracic czas, i zyc w ciaglym pomieszaniu, lepiej sie skupic na stopniowym podnoszeniu wlasnej wibracji ... bo, rozszczepienie obecnej lini czasu jest juz aktywne.
Jak to zrobic? ... sa tacy, ktorzy to wiedza z osobistego doswiadczenia. Nauczyciele sa, zawsze byli, i beda ... ale trzeba ich znalezc. Zaczac szukac gdziekolwiek i jakkolwiek. Niewazne gdzie i jak ...byleby zaczac swoja autentyczna sciezke duchowa.
Nie bac sie bledow, bo taka jest natura ludzka, a bledy sa naszymi najlepszymi nauczycielami.
Zlota zasada jest ... starac sie nie popelniac za czesto tych samych bledow.
Swiat jest wielka szkola, a wszystkie istoty zyjace sa naszymi nauczycielami.
Np. obserwujac zwierzeta, mozna sie bardzo wiele nauczyc ... chociazby to, ze szybko sie ucza nie powtarzajac drugi raz tego samego bledu.
Autentyczni nauczyciele, nie zadaja pieniedzy za swe nauki. Ale, jesli ktos chce placic, to tez jest sciezka.
Kazda sciezka jest dobra sciezka, pod warunkiem, ze uczy, i rozwija, wzbogaca duchowo, i wyzwala z oceanu ciepienia, w ktorym jestesmy uwiezieni przez naszych kontrolerow ... Oni sa w tym dobrzy, bo maja wiele tysiecy lat doswiadczenia w tym, co robia. Poza tym, posiadaja inteligencje, ktora totalnie goruje nad nami. Je tez bym mial podobny poziom inteligencji i wiedzy, gdyby kazde moje zycie tu, nie bylo sztucznie redukowanie.
Jakby wygladalo zycie, gdyby tak jak ET kontrolerzy, zylbym ok. tysiaca lat, i swiadomie zmienial swoje cialo na nowe, kiedy mam na to ochote, calkowicie zachowujac cala swoja wiedze z poprzednich zywotow? Tak sie wlasnie zyje w 5D, i mozna zyc dluzej, tysiace lat ... ale, po co mi stare cialo? Kazdy tam ma prawo do swojego wyboru. Ale, ci co swiadomie szkodza innym ...

Last edited by Yogi Mik (2022-05-23 19:44:36)

Offline

#11 2022-05-23 19:21:28

Gosia
Administrator

Re: Polski kanał Cosmic Agency

Wiadomosc dla Polakow. Jesli interesuje Was, mili rodacy, moja odpowiedz na temat ostatnich atakow przeciwko nam, prosze o wejscie na moj ostatni blog: ✨?? https://www.swaruu.org/es/blog?author=1 Pozdrawiam wszystkich! ?

jukos60 wrote:

Małgosia, jestem za prawdą i nie wyrażam zgody na jakiekolwiek manipulacje, nie wiem co mam o tym myśleć....? Czy to prawda?
https://www.youtube.com/watch?v=tOSxFVdneIY
Ziarno zostało zasiane....

Offline

#12 2022-05-23 19:39:10

Enygma
Member

Re: Polski kanał Cosmic Agency

Pani prowadząca tamten kanał zwyczajnie szukała gorącego tematu aby promować swoje małe wydawnictwo. Na koniec filmiku mówi nawet że od sprzedaży ich najnowszej książki zależy przetrwanie jej wydawnictwa/księgarni.
Swoja drogą, dziewczyny w oryginalnym filmie mówią ogólnikami, nie padają żadne dowody. Cieszy mnie nawet  burza jaką wywołuje Cosmic Agency, bo to znaczy że negatywna strona chce zniszczyć to co dla niej niebezpieczne.

Offline

#13 2022-05-23 20:12:31

Yogi Mik
Member

Re: Polski kanał Cosmic Agency

Enygma wrote:

Pani prowadząca tamten kanał zwyczajnie szukała gorącego tematu aby promować swoje małe wydawnictwo. Na koniec filmiku mówi nawet że od sprzedaży ich najnowszej książki zależy przetrwanie jej wydawnictwa/księgarni.
Swoja drogą, dziewczyny w oryginalnym filmie mówią ogólnikami, nie padają żadne dowody. Cieszy mnie nawet  burza jaką wywołuje Cosmic Agency, bo to znaczy że negatywna strona chce zniszczyć to co dla niej niebezpieczne.

Widze, ze Pan Kolega mial wystarczajaco duzo czasu i cierpliwosci, aby jakos przetrwac te 40 minut meczarni ... he.. he ...i na koniec dowiadujemy sie, ze ''panienka z okienka'' zwyczajnie robi sobie biznes ... klasyczny przyklad, bo wielu ludzi sa gotowi sprzedac swoja dusze/zrujnowac czyjes zycie i swiat, za malo warte zreszta miedziaki ... Albo inaczej ... zeby, ta tzw. dusza ( co za infantylne slowo, ktorego znaczenie malo kto tak naprawde zna) mogla przyjsc do ''pustego kontenera'' ... trzeba wpierw podniesc swoja moc/wibracje duchowa, co wynika z poglebienia i poszerzenia stanu wlasnej swiadomosci, przy uzyciu autentycznych narzedzi duchowych. Z samego czytania i recytowania cytatow z ksiazek, jeszcze nikt nigdy nie osiagnal wyzwolenia z cierpienia poprzez etapy oswiecenia. A cwaniactwo prowadzi w koncu tylko na manowce. Czyli strata czasu zycia i energii zyciowej.
Nikt nie chce cierpiec, i slusznie ... bo cierpienie nie jest nasza podstawowa natura ... jest nam narzucone.
Ale, nie wytlumacze slepemu od urodzenia, w jakich kolorach widze swiat!
Pozdrawiam Kolege jak najserdeczniej :-)

Offline

#14 2022-05-27 19:06:25

Enygma
Member

Re: Polski kanał Cosmic Agency

Polskie kanały trzymają się dzielnie! Przypomnę wszystkim zainteresowanym, że kanał Annie (Cosmic Agency PL) zajął się lektorskimi nagraniami  powstałych już tłumaczeń, a kanał mój (Agencja Kosmiczna) opiera się na omawianiu konkretnych tematów w zgodzie z informacjami płynącymi z przekazów Tajgetan.
Powstał też jeszcze jeden kanał, którego autorem jest And99 (na Rumble): https://rumble.com/c/c-1491603

Moje najnowsze na ten moment nagranie, poświęcone jest wyjątkowo ciekawemu ( i ciężkiemu) zagadnieniu prawdziwych i nieprawdziwych ludzi.

https://www.youtube.com/watch?v=FK5v2ea … aKosmiczna

Offline

#15 2022-06-01 14:08:23

Enygma
Member

Re: Polski kanał Cosmic Agency

Nowe nagranie, tym razem opisujące życie cywilizacje Taygetańskiej.

https://www.youtube.com/watch?v=DdLOJA7 … aKosmiczna

Offline

#16 2022-06-28 22:11:42

Enygma
Member

Re: Polski kanał Cosmic Agency

Opracowałem materiał dotyczący  starożytnej historii Atlantydy, Lemurii, zniszczenia Tiamat i spraw z tym związanych (Adam i Ewa, rzekome modyfikacje genetyczne człowieka). https://www.youtube.com/watch?v=kmU9yu0 … aKosmiczna

Uwaga!
Pozostaje otwarty na współpracę. Jeśli tylko chcesz, możesz nagrać odcinek a ja umieszczę go na kanale. Nie każdy ma ochotę na pełne zaangażowanie w regularne tworzenie materiałów, ale jeśli chcesz czasem coś niezobowiązująco nagrać (albo i jednorazowo) to pisz śmiało dogadamy się.

Last edited by Enygma (2022-06-28 22:12:57)

Offline

#17 2022-06-29 18:21:54

Redu666
Member

Re: Polski kanał Cosmic Agency

Enygma wrote:

Opracowałem materiał dotyczący  starożytnej historii Atlantydy...

Witaj. Chciałem Ci podziekowac, za twój wysiłek włożony w tworzenie kanalu w jezyku polskim. Głos interesujący, narracja płynie łagodnie i płynnie, generalnie super robota smile

Jak chciałbys poprawić jakosc Audio nagrania skontaktuj się ze mną . Spróbuje pomóc uzyskac lepszą jakosc na tym sprzęcie ktory masz smile

Pozdrawiam ;]

Offline

#18 2022-06-30 00:12:28

Enygma
Member

Re: Polski kanał Cosmic Agency

Bardzo mi miło! Opracowanie ostatniego materiału, przetłumaczenie, nagranie dźwięku i poskładanie, łącznie zajęło prawie 10 godzin. Mam 3 mikrofony, żaden specjalnie dobry smile Jeszcze testuję opcje i redukcje szumów, ale ostatecznie pewnie będę potrzebował pomocy z jakością. Na szczęście, widzowie nawet nie narzekają.

Pozdrawiam!

Offline

Board footer

Powered by FluxBB