You are not logged in.

#1 2022-07-10 22:30:47

Michał81
Member

Po co oni "tutaj są" i jakie są ich intencje?

Witam serdecznie wszystkich polaków.

Jakie są intencje tych informacji, czanelingów?
Przychodzą do nas, opowiadają swoją wersje, straszą i nie oferują żadnych rozwiązań.

Np szczepionki, grafen, nanotechnologia.
Jakie są na to rozwiązania? Opowiadają różne rzeczy, cuda i co? Żadnych rozwiązań? Jak pracować z ciałem, ochronić się przed tym?

Ochroną przed szczepieniami, infekcjami jest nasze własne światło i miłość.
Moje światło i moja miłość, mój związek z sercem tej planety jest moim lekarstwem, moją medycyną.

Dużo jest nieścisłości w tych "czanelingach". Np totalnie nie rezonuje ze mną ostatnie informacje o tzw gęstościach.
To odbiega od moich doświadczeń.

Po co czanelignować i zbierać informacje od kogoś innego, skory my wszyscy, tutaj pisze o polakach jesteśmy gwiezdnymi portalami.
Nasze fizyczne ciała są gwiezdnymi portalami. Jesteśmy połączeni z sercem tej planety na planie duchowym całkowicie, duchowo i fizycznie.

Nasze ciała jako gwiezdne portale, które mają włąsną inteligencje potrafią w "porozumieniu" z naszymi przyszłościowymi nami, większą częścią nas i oczywiście z Ziemą, my możemy zmieniać, przyspieszać "wibracje" naszego ciała. Możemy zmieniać gęstość ciała, ponieważ
ta planeta ma różne plany istnienia.

W 5D oryginalnym nie ma technologii, system oddychania się zmienia i co jest niesamowite na skale kosmiczną, my możemy
zrobić to w  czasie rzeczywistym, bez żadnej technologii.

Jedyną drogą aby przejść z 3D do 5D w tych ciałach, z tymi ciałami, w tym ciele jest MIŁOŚĆ.
Nie ma mowy, aby dokonać tego z tego planu w którym jesteśmy do TAM - przez umysył, mentalną energię.

My wszyscy, Ty który to czytasz, my już JESTEŚMY wielowymiarowi, my już jesteśmy, jesteśmy w tym wszystkim i każdy z nas
chciał tu być, ponieważ w tym 5D, to jest zupełnie inna egzystencja, to jest zupełnie inny świat, dla konstrukcji EGO, to wygląda jak śmierć, ponieważ membrana 5D uniemożliwia przechodzenie regresywnym rasom do tamtego planu. Dlatego nasze ciała w 5D utrzymuje miłość, intencja.
Każdy z nas chciał tu być, każdy z nas. Każdy jest wielowymiarowy JUŻ.

Jeśli chcecie znać prawdę - pogadajcie z pierwszym kreatorem tej rzeczywistości, Matką Ziemią.
Idźcie do samych siebie, mówcie do przyszłościowych Was, Samych siebie z przyszłości. Do prawdziwych Was.

Traktujcie czanelingi jak rozrywkę, ale opierajcie swoje egzystencje i siłę tylko na samych sobie. Wasza dusza jest poza tknięciem kogokolwiek. Wasza dusza WIE WSZYSTKO. Każdy z nas i my wszyscy istniejemy daaaaalekkkkooo dalej niż świadomość. Istniejesz przed świadomością. Nikt, ani nic nie może tknąć Twojej duszy. Zanim cokolwiek przyjdzie Ci do głowy, jesteś daleko przed tym.
Gwarantuje to Wam, super Polacy, że jesteśmy wszyscy królewscy, absolutnie piękni, pradawni, wielowymiarowi, jesteście
gwiezdnymi portalami.

Nie jesteśmy tylko ludźmi. Jesteśmy wspaniałymi kreatorami tej rzeczywistości, jesteśmy pradawni, jesteśmy starożytni, jesteśmy każdy z nas nieskończonym WOW, nieskończoną miłością, we własnym nieskończonym unikatowym wyrażaniu siebie.
Jesteśmy wyrażeniem tego co jest prawdziwe w nas i tego kim prawdziwie jesteśmy.
Jesteśmy najmądrzejszymi istotami i najodważniejszymi w całym wszechświecie.
Dlatego TE wszystkie rzeczy dzieją się na Ziemi. Ponieważ chodzi o każdego z NAS i tego KIM każdy z NAS jest.
Tego KIM naprawdę jesteśmy.

A te inne rasy, przychodzą tutaj, "szpanują" wiedzą, nie dają żadnych rozwiązań. A wiedze MY i tak mamy w sobie, ponieważ JESTEŚMY już zjednoczeni z Ziemią całkowicie.

Dziękuje za rozrywkę i Wasz czas.

Następnym razem przekazując swoje mądrości raczcie PRZYPOMNIEĆ nam, przypomnieć jakie są rozwiązania, ochrona na te agresywne
inwazyjne świadomości.
To będzie Wasza najlepsza pomoc.

Lubie być autentyczny, kocham moje EGO, pasje i życie we mnie, kocham moją wielowymiarową naturę, kocham moje ciało.
Wybieram żeby dbać o siebie i kochać siebie.
Kocham moje człowieczeństwo.
Kocham Ziemie, kocham Słońce.

Michał.

Last edited by Michał81 (2022-07-10 22:45:20)

#2 2022-07-16 13:28:11

Enygma
Member

Re: Po co oni "tutaj są" i jakie są ich intencje?

Witaj Michale. Ogólnie Twój wpis dotyczy wielu istotnych spraw i mogę się z nim zgodzić, ale NIE w kontekście Taygetan. Powiedz proszę, czy oglądnąłeś choć kilka odcinków Cosmic Agency albo Polskich omówień/tłumaczeń? Czy tylko jakieś fragmenty? Wspominasz o odcinku w temacie gęstości, więc zakładam, ze coś jednak oglądałeś. Działalność Gosi Duszak i kanału Cosmic Agency NIE opiera się na channelingach jakie krytykujesz. I wiesz co? Ja też miewam krytyczny stosunek do channelingów. Ale tu ich nie ma. Informacje w filmach nie pochodzą z channelingów. Taygetanie kontaktują się z Gosią przez internet. Wymieniają informacje głównie w formie pisemnej, zdarzały się czasem też kontakty głosowe. Jest to forma kontaktu bezpośredniego. Używanie komunikatorów jest w pewnym sensie wygodniejsze niż channeling. Dawniej, nim na ziemi rozwineliśmy technologie, channelingi były jedyną opcją na kontakt, teraz już tak nie jest. Wielu ludzi ma kontakt internetowy z obcymi rasami.  Taygetanie , dokładnie ci sami co rozmawiajacy z Gosią, kontaktowali się i z wieloma innymi ludźmi.

Taygetanie dają wiele praktycznych rad, jak podnosić wibracje, jak się chronić i zawsze zaznaczają że siła jest w nas, jesteśmy, źródłem. To nie są przekazy  new age z lat 70. będących tylko wywodami z jakich nic nie wynika.

Ogólnie wszystko co piszesz jest sensowne i masz rację, ale nie w kontekście tego kanału i Taygetan. To nie są channelingi. I jak sam zauważasz, jesteśmy wielowymiarowymi istotami ze wszystkimi odpowiedziami w sobie, to właśnie usiłują nam uświadomić Taygetanie.

Last edited by Enygma (2022-07-16 13:28:44)

#3 Yesterday 07:24:20

Kubarlov
Member

Re: Po co oni "tutaj są" i jakie są ich intencje?

@Michał81 "poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" - to odpowiedź na Twoje pytanie postawione na wstępie.

Piszesz o miłości, jako o rozwiązaniu na wszystko - no niby tak, ale to jest zależne od poziomu zrozumienia i doświadczenia miłości bezwarunkowej, o której w ezoteryce w 99% jest jedynie to, co nazywam bełkotem umysłu dualistycznego, opartego na dogmatach i przekonaniach. Bo tak funkcjonują nasze umysły w tej rzeczywistości, gdzie słowo "kocham" jest przeciwieństwem do "nie kocham".
Do zrozumienia miłości bezwarunkowej trzeba zrozumienia czym jest bezwarunkowość w funkcjonowaniu wszechświatów fizycznych i z perspektywy dusz wcielających się w te wszechświaty. Stąd Pierwsza Dyrektywa i tłumaczenie jej zastosowania, co też dzieje się przez pryzmaty osobistego jej rozumienia przez poszczególne rasy...
Jest tego tyle, że wiedza od Tajgetan i Swaruu jest najlepszą rzeczą, którą mogli dla nas zrobić, bo gadanie jedynie o miłości nie daje punktów odniesienia naszym umysłom.

Board footer